کنسول بازی

تقاضا Ps Portal فراتر از انتظار بود !

تقاضا برای ps portal فراتر از انتظار بود

بر اساس خبرهای منتشر شده معاون مدیریت محصولات  PSاعلام کرده که تقاضای کنسول پلی استیشن پورتال خیلی بیشتر از تصورها بوده است. همانطور که می‌‌دانید کنسول دستی جدید سونی به نام پلی استیشن پورتال مدت کوتاهی است که به بازار عرضه شده است. با توجه به اینکه این دستگاه به تنهایی نمی‌تواند بازی‌ها را اجرا و استریم کند در این مدت عرضه با بازخوردهای ضد و نقیضی مواجه شده است و خیلی از بازیکنان معتقد هستند که به دلیل قیمت بالایی که دارد خرید این پلتفرم ارزش اقتصادی نخواهد داشت. اما بر خلاف این تصور گزارش اخیر منتشر شده از شرکت سونی خلاف این موضوع را ثابت می‌‌کند. به طوری که هیرومی واکای معاون شرکت سونی اخیرا در گفت وگویی اعلام نموده که میزان فروش PS PORTAL فراتر از انتظارها بوده و این دستگاه با استقبال بسیار خوب گیمرها مواجه شده است. با PSMAX همراه باشید.

تقاضا پلی استیشن پورتال

تقاضای کنسول پلی استیشن پورتال فراتر از انتظار سونی بوده است

وی در ادامه این گفتگو به دلیل ساخت و ماهیت Playstation portal اشاره می‌‌کند. به این صورت که گیمرها برای استفاده از این پلتفرم باید ابتدا به کنسول PS5 خود متصل شوند و از طریق آن به استریم بازی‌ها بپردازند. این موضوع موجب شده که برخی از هواداران پلی استیشن پورتال را دستگاهی نسبتا بی ارزش بدانند. اما با این وجود واکای معتقد است که هدف اصلی کمپانی سونی، ساخت کنسول دستی نبوده است. بلکه سونی با هدف ارائه تجربه بازی‌ها با کیفیت بالاتر برای دارندگان کنسول پلی استیشن بدون راه اندازی یک دستگاه جدید اقدام به ساخت این دستگاه نمود. از طرفی واکای همچنان می‌‌گوید نمی‌خواستیم که برای تحقق اهداف خود، خواسته‌های بیشتری از سازندگان بازی‌ها داشته باشیم.

لازم به ذکر است که بر اساس گزارش‌های اخیر، سونی قصد دارد که یک کنسول دستی جدید در نسل دهم و همزمان با PS5 روانه بازار نماید و بر خلاف پلی استیشن پورتال، به تنهایی بتواند بازی‌ها را با کیفیت بالایی اجرا کند. کنسول خرید Playstation portal با قیمت حدود 200 دلار در حال حاضر در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *