کنسول بازی

بـــهترین کنـــسول هـــــای بازی

بازی‌های کنسول جدید اغلب دارای گرافیک و صداهای بسیار بالایی هستند و تجربه‌ی بازی کردن آنها به همراه بازیکنان قابل توجه است. در این مقاله، به بررسی جدیدترین بازی‌های قابل اجرا بر روی کنسول‌های بازی خواهیم پرداخت.

Ratchet & Clank: Rift Apart

این بازی توسط Insomniac Games برای کنسول بازی PlayStation 5 ساخته شده است و به تازگی منتشر شده است. در این بازی، شما به عنوان Ratchet و Clank در دنیایی فضایی در معرض مخاطراتی قرار می‌گیرید. بازی‌کنان می‌توانند در این بازی به صورت تک‌نفره یا چندنفره بازی کنند.

Returnal

این بازی نیز برای کنسول PlayStation 5 ساخته شده است و توسط Housemarque توسعه داده شده است. بازیکنان در این بازی به عنوان Selene، یک خلبان فضایی، در سیاره‌ی ناشناخته‌ای گیر افتاده و باید با موجودات عجیب و غریب مبارزه کنند.

 Resident Evil Village

این بازی توسط Capcom برای کنسول PlayStation 5، Xbox Series X/S و PC منتشر شده است. در این بازی، شما به عنوان Ethan Winters در دنیایی ترسناک پا به پای روستاییان عجیب و غریب می‌گذارید و باید با موجودات وحشتناکی مبارزه کنید.

 Deathloop

این بازی توسط Arkane Lyon برای کنسول بازی PlayStation 5 و PC ساخته شده است. در این بازی، شما به عنوان Colt در جزیره‌ی Blackreef گیر افتاده‌اید که در آن همه چیز به دورانی قبل از آخرالزمان برگشته است. بازیکنان با برخی از توانایی‌های ویژه مثل time loop و teleportation مجهز شده‌اند و باید برای زنده ماندن، به دنبال راهی برای شکست حلقه زمانی بازی پیدا کنند.

Deathloop

It Takes Two

این بازی توسط Hazelight Studios برای کنسول‌های PlayStation 4، PlayStation 5، Xbox One، Xbox Series X/S و PC ساخته شده است. در این بازی، دو نفر به عنوان زوج می‌توانند با هم بازی کنند و در ماجراجویی جذابی برای بازگشت به بدن خود بعد از تبدیل شدن به صورت عروسک پیش می‌روند.

 Scarlet Nexus

این بازی توسط Bandai Namco Entertainment برای کنسول‌های PlayStation 4، PlayStation 5، Xbox One، Xbox Series X/S و PC ساخته شده است. در این بازی، شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *